Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokejbalovy turnaj v Lopasove

19. 8. 2008
  

Hokejbalový turnaj víťazov a finalistov mestských hokejbalových líg Skalickej, Senickej, Gbelskej a Oblastnej hokejbalovej ligy v Lopašove

nTermín turnaja je 23.- 24.8.2008 v Lopašove

nTurnaja sa zúčastní 10 mužstiev, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín, hrací čas bude 2x13 min (čistý čas), hrá sa systémom 4+1

nVíťaz získa veľký Putovný Záhorácky pohár, ďalej pohár pre víťaza, šampanské a pečené prasiatko, ktoré venovalo OÚ Lopašov a reštaurácia na Mlyne Radošovce

nPoháre a šampanské získajú aj porazený finalista a víťaz zápasu o 3. miesto

nIndividuálne ocenenie najlepší strelec a najlepší brankár turnaja

nTurnaj organizuje nezisková organizácia ŠK Lopašov za podpory OÚ Lopašov

nV priebehu turnaja sa uskutoční žrebovanie tomboly o hodnotné ceny - hlavnú cenu horský bicykel venoval ŠK Lopašov

nV nedeľu poobede sa v prestávkach turnaja predstaví tanečná skupina TAXIS Skalica

nPo semifinálových zápasoch sa uskutoční priateľský hokejbalový zápas medzi žiakmi ŠK Lopašov a HK 36 Skalica

nV priebehu turnaja ŠK a OÚ Lopašov odovzdajú symbolický klúč od detského ihriska najmenším občanom obce, ktoré sme spoločnými silami svojpomocne zrealizovali

npočas turnaja bude pre deti k dispozícii skákací hrad  

nV priebehu turnaja bude zabezpečené občerstvenie (alko, nealko, cukrovinky,...), grilované pochúťky (cigánske, klobásy, hot dogy) a guláš

nMediálnimi partnermi turnaja sú týždenník Záhorák, týždenník MY Záhorie a Rádio G3



Skupina A

Skupina B
A1 Barca Lopašov

B1 Ravens Lopašov
A2 Mona Radošovce

B2 Fan club Skalica
A3 Tajfun Senica

B3 Uragán Senica
A4 Zbornaja Šaštín

B4 Hurikán Skalica
A5 Saláti Gbely  

B5 Buldoci Gbely
















Rozpis zápasov
SOBOTA 23.8.2008
Skupina A     Skupina B
8:30 A1 A2     9:20 B1 B2
10:10 A3 A4

11:00 B3 B4
11:50 A5 A1

12:40 B5 B1
13:30 A2 A3

14:20 B2 B3
15:10 A4 A5

16:00 B4 B5
16:50 A1 A3

17:40 B1 B3
18:30 A4 A2

19:20 B4 B2

 
NEDEĽA 24.8.2008
Skupina A     Skupina B
9:30 A5 A3

10:20 B5 B3
11:10 A4 A1

12:00 B4 B1
12:50 A5 A2

13:40 B5 B2








14:30 Slávnostné odovzdanie detského ihriska
               
14:40 Semifinále 1 - A1 - B2
15:30 Semifinále 2 - A1 - B2
               
16:20 TOMBOLA








 16:30 ŠK LOPAŠOV - HK36 Skalica - Priateľské stretnutie žiakov








 17:10 zápas o 3.miesto (2x10)








17:45 Finále (2x15)    
               

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář